Sobe me pelet CentroPelet ZS

Centrometal

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:12045

Cmimi:

Çmimi i rregullt 156,000 Lekë
Çmimi i rregullt 190,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 156,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Centrometal

Sobe me pelet CentroPelet ZS

Sobat me pelet druri CentroPelet ZS janë soba me pelet druri me ajër të nxehtë që ngrohin dhomën(at) me ajër të nxehtë duke përdorur një ventilator të integruar. Ato janë bërë prej çeliku dhe ofrojnë ngrohje me efikasitet të lartë. Për shkak të dizajnit të tyre modern, ato nuk zënë shumë hapësirë ​​në dhomë. Ato shpërndahen me telekomandë dhe komandim dixhital që mund të përdoren për të menaxhuar funksionimin e sobës dhe për të zgjedhur programin javor. Sobat kanë aftësinë e shpërndarjes në linjë të ajrit të nxehtë në dhomat e tjera (2 kanale).

  • Sobë me pelet për ngrohjen e ajrit të nxehtë duke fryrë ajër të nxehtë në hapësirë.
  • Mundësia e shpërndarjes në linjë të ajrit të nxehtë në dhoma të tjera. Dy linja në anën e pasme të sobës mund të lidhen me dhoma të tjera me tuba. Gjatësia totale maksimale e linjës është 4 m.
  • Është e mundur të kontrolloni manualisht sa ajër shpërndahet në dhomë dhe sa me linja.
  • Është në dispozicion në tre ngjyra: e bardhë, gri, e kuqe.
  • Soba furnizohet me fishekë druri duke përdorur një transportues me vidë, dhe fishekët ndizen nga një ngrohës elektrik.
  • Soba mund të ndizet/fiket automatikisht.
  • Funksioni i funksionimit ekonomik lejon reduktimin automatik të prodhimit kur dhoma e temperaturës po i afrohet standardit.
  • Mundësia e rregullimit të kohës së ndërrimit duke përdorur telekomandën.
  • Rezervuari i integruar i peletit.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!