Sobe me pelet Z6

Centrometal

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:15811

Cmimi:

Çmimi i rregullt 99,000 Lekë
Çmimi i rregullt 118,500 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 99,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Centrometal

Sobe me pelet Z

Sobat me pelet Centro Pelet Z janë soba me djegie me pelet, me ajër të nxehtë që ngrohin dhomën me ajër të nxehtë duke përdorur një ventilator të integruar në sobë.  Ato janë prej çeliku me dizajn modern dhe efikasitet të lartë.
CentroPelet Z furnizohet me një telekomandë. kontrollohet me kontroll dixhital që mund të përdoret për të kontrolluar funksionimin e sobës.
Avantazhi kryesor është funksionimi, mirëmbajtja dhe instalimi i lehtë.
 • Kapaciteti ngrohës - 6 kW
 • Hapësira e ngrohjes - 145 m3 ajër
 • Konsumi - 1 kg/orë
 • Përmasat - 42 x 43 x H77 cm
 • Diametri i tubit - 80 mm
 • REndimenti - 92%
 • Sobë me pelet për ngrohjen e ajrit të nxehtë duke fryrë ajër të nxehtë në hapësirë.
 • Soba furnizohet me fishekë druri duke përdorur një transportues me vidë, dhe fishekët ndizen nga një ngrohës elektrik.
 • Soba mund të ndizet/fiket automatikisht.
 • Funksioni i funksionimit ekonomik lejon reduktimin automatik të prodhimit kur dhoma e temperaturës po i afrohet standardit.
 • Për më tepër, mund të porosisni një modul Wi-Fi i cili mundëson monitorimin e temperaturës dhe kontrollin e funksionimit të sobës nga një aplikacion celular.
 • Rezervuari i integruar i peletit.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!