Spatula Stuhhi Classico

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:15126

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Graesan

Spatula Stuhhi Classico

ID - 1001

Konsumi : 1 m²/ kg

Skeda teknike:

  • orësh.
  • Muri arrin tharjen totale pas 28 ditësh.
  • Ruhet në një vend të freskët larg lagështisë dhe ngricave.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!