Tapet elektrik ngrohes

Lorenzoni

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:28761

Cmimi:

Çmimi i rregullt 6,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Lorenzoni

Tapet elektrik ngrohes

150W/mq

Sistemi elektrik i ngrohjes nën dysheme Lorenzoni për ambiente të brendshme.

Sistemi i brendshëm i dyshemesë me ngrohje elektrike është i përshtatshëm për të gjitha katet dhe ka përmasa sipas sipërfaqes.

Sistemi është treguar veçanërisht për të rritur rehatinë e brendshme dhe për të kursyer energji.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!