Tharese flokesh per hotel PHONNY TUBO

Oerre

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29248

Cmimi:

Çmimi i rregullt 17,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

OERRE

Tharese flokesh per hotel PHONNY TUBO 700W me tub dhe prize per makine rroje

Tiparet

  • Tharëse flokësh elektrike me tub të zgjatshëm.
  • Aktivizimi automatik duke nxjerrë tubin.
  • Prizë rroje 220/110 Volt.
  • Konsumi i ulët i energjisë.
  • Funksioni i mbylljes automatike (5 minuta).
  • Termostati i sigurisë.
  • Dy shpejtësi.
  • Montimi në mur

ID - 0020230

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!