Trapan me bateri

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

BOSCH

Trapan me bateri GBH 18V-26 F PRO

Valixhe dhe doreze

Pa bateri

KODI:

KODI:16208

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!