Valvol ajri metalike

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26943

Cmimi:

Çmimi i rregullt 650 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 650 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Valvol ajri metalike

Përdoren si grila për ajrosje mekanike në kanalet e ventilimit, tavanet e varura dhe ventilimin jashtë ndërtesës.

Një avantazh shtesë i valvolave është aftësia për të rregulluar rrjedhën e ajrit ose për ta ndaluar plotësisht atë.

Kjo është një veçori veçanërisht e rëndësishme në dhomat me lagështi të përkohshme dhe në dimër.

Rekomandohet për instalim në tuba spirale dhe sisteme të tjera rrethore ventilimi.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!