Valvol ajri plastike

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:26949

Cmimi:

Çmimi i rregullt 450 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 450 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Valvol ajri plastike

Valvola është një zgarë ajrimi në tavan me formë veçanërisht për të shpërndarë siç duhet ajrin nëpër dhomë.

Rekomandohet për montimin në kanal spiral ose në sisteme të tjera kanalesh ventilimi në diametra Ø100 dhe Ø125.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!