Vaske Betty

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

Kolpa

Vaske Betty me panel

Një traditë që nuk zhgënjen kurrë.

Një vaskë e bërë me akrilik sanitar të derdhur me ergonomi të provuar për rehati maksimale.

Forma ergonomike, e përshtatur me trupin.

Një gamë e gjerë dimensionesh.

Një vaskë më e thellë.

Mundësia e instalimit të sistemeve/pajisjeve të masazhit

Opsione:

  • Kromoterapia.
  • Mundësia e montimit të një sistemi masazhi.
  • Mundësia e montimit të armaturës me levë dushi.
  • Mundësia e montimit të armaturës me levën e dushit dhe kompletin e mbushjes/kullimit.
  • Mbështetësja e kokës.
Çmimi i rregullt 83,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 83,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:27599

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!