Vaske hidromasazhi Blanque 1915

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

TREESSE

Vaske hidromasazhi Blanque 1915 STD + Drite

Permasat - 190 x 150 cm

Lartesia - 68 cm

Sistem per temperature konstante

Nëse ju pëlqejnë vaska të mëdha që bëhen protagonistë të mobiljeve tuaja, Blanque 1915 e projektuar nga Paolo Parea për Treesse mund të jetë zgjidhja e duhur për ju. Me stilin e saj klasik dhe dizajnin e saj të rafinuar në thjeshtësinë e saj, vaska Blanque 1915 do t'i japë elegancë çdo ambienti të brendshëm, qoftë ai banjo klasike apo dhoma e ndenjes së shtëpisë tuaj.

Dimensionet e vaskës Blanque 1915 janë 190x150xH68 cm. Mund të instalohet në qendër të dhomës, i zhytur, në mur ose në qoshe me panelin e përparmë dhe panelin/anët e djathtë dhe/ose të majtë.

(Pa kapake)

KODI:

KODI:26422

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!