Vaske me hidromasazh Asyx

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

TREESSE

Vaske hidromasazhi Asyx

160 x 92 cm

Lartesia - 62 cm

Qoftë e madhe apo e vogël, banja ka nevojë për një protagonist të vërtetë: vaska Asyx , e krijuar nga stilisti Paolo Parea për Treesse, është në gjendje të plotësojë këtë nevojë, duke u paraqitur si zgjidhja perfekte. Forma e saj asimetrike është prekja e vërtetë e klasit të këtij dizajni të mobiljeve të banjës me linja të thjeshta dhe të pastra, të afta për t'u përshtatur me stilet më moderne.

Me përmasat e saj 160x90xH60, vaska Asyx mund të instalohet në një kend me ose pa panel. Ideale për ata që kanë një banjë të vogël dhe duan të shfrytëzojnë sa më shumë çdo kend. 

Vaska Asyc ofron rehati maksimale për përdoruesit e saj. Avionët e vendosur siç duhet në fund të vaskës garantojnë një masazh gjallërues për relaksim të plotë, në të cilin do të braktisni veten në fund të ditës dhe do të harroni lodhjen tuaj. Me vaskën Asyx do të keni një banjë të vogël private direkt në shtëpi.

Për më tepër, një nga opsionet e ofruara nga vaska me vorbull Asyx është kromoterapia . Ndriçimi shumëngjyrësh LED lëviz "në mënyrë magjike" ujin për një relaksim të plotë.

V8265SBN8F0S

KODI:

KODI:10580

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!