Vaske me hidromasazh Dafne

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

TREESSE

Vaske hidromasazhi Dafne

Permasat - 150 x 150 cm

Lartesia - 60 cm

Për të mobiluar një kend të banjës tuaj me stil dhe shije, vaska Dafne mund të jetë zgjedhja e duhur për ju. Një zgjidhje që kursen hapësirë ​​me një ndikim të madh skenografik, gjithashtu perfekte për banjat me perimetër katror. Një mobilje moderne e aftë për t'i dhënë elegancë banjës, duke rritur karakteristikat e saj estetike.

ID - V7245XBNF0S

KODI:

KODI:10581

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!