Vaske me hidromasazh Perla

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

TREESSE

Vaske hidromasazhi Perla

Permasat - Ø 182

Lartesia - 65 cm

Performanca dhe dizajni brenda një produkti të vetëm. E propozuar nga Treesse, vaska Perla është e aftë të ofrojë rehati maksimale pa sakrifikuar shijen estetike. Në thjeshtësinë e tij, elementi karakterizues është forma e rrumbullakët e cila i jep origjinalitet çdo lloj ambienti me stil modern.

Dimensionet e vaskës së rrumbullakët Perla janë ø182 x H63 cm dhe është projektuar për t'u integruar në qendër të dhomës , duke u shndërruar në një mobilje që nuk mund të mungojë në banjën tuaj.

Një frenim për dinamizmin e ditës, falë relaksit për t'u shijuar vetëm ose në shoqëri. Për mirëqenien e ofruar për të qenë edhe më performuese.

Për më tepër, për të luftuar stresin dhe ankthin, vaska hidromasazhi Perla ofron mundesine e shtimit te kromoterapisë midis opsioneve të saj . Falë ndriçimit shumëngjyrësh LED, uji lëviz "magjikisht" nga ngjyra të ndryshme, gjë që e bën mirëqenien edhe më të mire

Opsione

Për ta bërë vaskën Perla edhe më të kompletuar, ofrohen një sërë opsionesh shtesë që do ta bëjnë atë zgjedhjen e duhur për banjën tuaj:

  • Impianti i dezinfektimit
  • Stabilizues i temperaturës së ujit
  • Kromoterapia
  • Far nënujor
  • Sistemi i zërit me marrës bluetooth
  • Kompleti i profilit të skajit të vaskës
  • Telekomandë
  • Rubinetat

ID - V6695XBN800S

KODI:

KODI:10579

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!