Vaske me hidromasazh Quadra

Treesse

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

TREESSE

Vaske hidromasazhi Quadra

Permasat - 180 x 100

E dizenjuar nga stilisti Paolo Parea, vaska Quadra shquhet për formën e saj klasike drejtkëndore, e cila ka qenë gjithmonë një nga më të kërkuarat në botën e arredimit të banjës. Një dizajn shumë i thjeshtë që përshtatet lehtësisht me lloje të ndryshme stilesh, pa hequr dorë nga eleganca e produkteve Treesse .

Karakteristikat:

Quadra ofruan një nivel të lartë relaksimi dhe një efekt gjallërues për t'ju lejuar të harroni lodhjet e ditës.

Për më tepër, midis opsioneve të tij, Quadra ofron katër mini-jet shtesë që do t'ju lejojnë të shijoni efektet e hidromasazhit gluteal-lumbal , në mënyrë që të përfshihet i gjithë trupi.

Dhe për ta bërë mirëqenien, falë ndriçimit LED shumëngjyrësh, riprodhohen edhe përfitimet e kromoterapisë , të cilat ju lejojnë të luftoni ankthin dhe stresin me një efekt qetësues që nuk ka të barabartë.

Opsione

Për të kompletuar vaskën me hidromasazh Quadra, propozohen një sërë opsionesh që e shndërrojnë atë në zgjedhjen e duhur për mobiljet tuaja të banjës:

  • Impianti i dezinfektimit
  • Stabilizues i temperaturës së ujit
  • Kromoterapia  
  • Sistemi i zërit me marrës bluetooth
  • Jastëk i butë i mbështetëses së kokës 
  • 4 mini-jeta hidromasazhi gluteal-lumbal 
  • Telekomandë
  • Rubinetat

ID - V0715DBN8FSS

KODI:

KODI:10585

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!