Vazo diellore Arkema Tondo

Arkema

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:31882

Cmimi:

Çmimi i rregullt 26,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 26,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Arkema

Vazo diellore Arkema Tondo

Vazo diellore Arkema Tondo është një perlë e vërtetë dizajni.

Dy versione, Tondo 86 SL dhe Tondo 102 SL

Ideale për ambjentet e brendshme dhe të jashtme elegante dhe elegante të të gjitha hapësirave komerciale dhe rezidenciale. Format e saj janë zbukuruar nga drita, e cila luan një rol themelor në arredimin dhe komoditetin e dhomave, një ide shumë e qartë për dizajnerët e Arkema, të cilët e kanë bërë dritën protagoniste të këtyre krijimeve të thjeshta por të pabesueshme.

Kjo vazo me shkëlqim, me një dizajn elegant dhe të rafinuar të përmirësuar nga shkëlqimi, mund të integrohet lehtësisht në çdo mjedis dhe rrit ndikimin e saj estetik.     

E projektuar për të mobiluar si brenda ashtu edhe jashtë, ajo përshtatet në çdo kontekst, shtëpi private apo ambiente tregtare të çdo lloji, duke i dhënë prestigj dhe vlerë estetike jo vetëm vendeve, por edhe të gjitha llojeve të eventeve ku sigurisht që nuk do të kalojë pa u vënë re.

Tondo Arkema funksionon automatikisht pasi karikohet nga energjia diellore, ndizet në perëndim të diellit dhe fiket në agim të parë, prandaj është veçanërisht i përshtatshëm për tu vendosur në kopshte ose në vendet strategjike të ambientit tuaj ne zona me diell.

Kjo vazo me dritë është prej polietileni, një material me rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit dhe goditjes, 100% jo toksik dhe i riciklueshëm, rezistent ndaj rrezeve UV dhe temperaturave ekstreme. Është zgjedhja ideale për të zbukuruar një zonë të caktuar të shtëpisë apo hapësirës tuaj ose për të krijuar zona veçanërisht sugjestive, duke shfrytëzuar efektin dritëhije që, nëpërmjet reflektimit, transmeton atmosfera dhe ndjesi unike, në relaksim të plotë, pasi nuk kërkon asnjë mirëmbajtje.

I pajisur me LED RGB jashtëzakonisht të shndritshëm , ajo është ideale për të krijuar kombinime të veçanta ngjyrash, duke shfrytëzuar kontrastet dhe nuancat për një përvojë sensacionale.

Dimensionet Tondo 86 SL

  • Lartësia 86 cm
  • Diametri Ø34 cm
  • Pesha: 4 kg

 Dimensionet Tondo 102 SL

  • Lartësia 102 cm
  • Diametri Ø38.5 cm
  • Pesha: 5.5 kg
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!