WC monobllok universale Eden

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Galassia

WC monobllok universale Eden

Seria Eden nga GALASSIA qeramike, 100% Prodhuar në Itali, ka arritur të krijojë kombinimin perfekt të funksionalitetit dhe dizajnit.

Elegante dhe moderne, pajisjet sanitare, dallohen për komoditetin dhe hapësirën e lirë, dimensionet dhe skajet.

Permasat - 66 x 36 x h42

ID - 7217

KODI:

KODI:03285

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!