Xham Paret transarent Montes

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21173

Cmimi:

Çmimi i rregullt 82,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 82,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Kolpa

Xham Paret transarent  Montes Clean Coat

Modeli - TV2D/S 120/K-D

Dera e dushit e pavarur e bërë nga xhami transparent i kalitur, 8 mm i trashë, me shtresë të pastër dhe profil argjendi.

Permasat -120 x H200 cm

Veshje galvanike argjendi shumë e lëmuar

Mbyllja me profil magnetik

Mbulesë e heqshme për një pastrim më të lehtë të kabinës

Kabinë dushi me profil mbrojtjeje shtesë

Veshje mbrojtëse e pastër

ID - 514440

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!