Xham paret transparent Dorsa UNI

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:19446

Cmimi:

Çmimi i rregullt 75,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 75,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Kolpa

Xham paret transparent Dorsa UNI

Xhami transparente 8 mm i trashë

Profil ngjyrë Argjendi

Modeli - TV2D/S

Permasa:

120 dhe 140 gjerësi

200 cm lartësi

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!