Xham Paret transparent Taurus

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21231

Cmimi:

Çmimi i rregullt 76,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 76,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Kolpa
Xham Paret transparent
Modeli - TV 90/K-L Taurus Clean Coat
Profilet Silver Brill i japin kabinës së dushit një pamje elegante. Zgjedhja e duhur për banjën tuaj.
Mentesha kromi me funksionin e hapjes nga brenda ose nga jashtë +/- 90.
Të përshtatshme për banja të vogla, ku hapja e plotë nga brenda jep hapësirë ​​shtesë.
Siguroni një shkallë të lartë higjene, pasi menteshat e zhytura në xhami lehtësojnë pastrimin dhe në këtë mënyrë parandalojnë që papastërtia të hyjë në kabinën e dushit.
Një profil i instaluar shtesë rrit nivelin e hidroizolimit, por nuk garanton ngushtësi 100%.
Cilësia e kabinave të dushit Kolpa san plotëson standardet evropiane të sigurisë, kështu që kabinat e dushit kanë gjithashtu kllapa montimi shtesë që sigurojnë forcimin e instalimit të kabinës së dushit.
 • Permasat - 90 x H200 cm
 • Derë e veçantë dushi
 • Pozicioni majtas
 • Xham transparent i kalitur 8 mm
 • Profili hermetik magnetik
 • Profilet ngjyrë Argjend dhe mentesha kromi
 • Lartësia: 200 cm
Përparësitë e mbrojtjes së sipërfaqeve të xhamit në dush:
 • Estetike: një pamje e pastër dhe me shkëlqim që zgjat për një kohë të gjatë. Falë rezistencës ndaj papastërtive, njollave dhe errësimit, pamja origjinale vazhdon
 • Funksionale: pastrim shumë i lehtë
 • Higjienike: shpëlarje e shpejtë që largon papastërtitë, kripën, bakteret dhe nuk lë depozita dhe mbetje. Nëse sipërfaqja e xhamit ka qenë e ekspozuar ndaj ujit për një kohë të gjatë, papastërtia hiqet me larje të përsëritur.

ID - 514620

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!