Zbutes uji EQUO SOFT Maxi me ndares kripe dhe galexhant

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:24904

Cmimi:

Çmimi i rregullt 109,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 109,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Zbutes uji EQUO SOFT Maxi me ndares kripe dhe galexhant

Zbutësit e ujit EQUO SOFT kanë një njësi kontrolli të kompjuterizuar e cila i siguron përdoruesit të gjithë informacionin mbi programimin e tyre etj.

Ata janë të pajisur me sisteme automatike të rigjenerimit të rrëshirës në modalitetin TIME/VOLUME.

Bypass-i i furnizuar si standard

Karakteristikat teknike:

 • Material 100% jo toksik, i riciklueshëm dhe ushqim i sherebelës (PP), në përputhje me dekretin ministror italian 174/04
 • Dhoma unike e ndarjes së shëllirë/enës me presion me saldim pa probleme dhe madhësi hyrëse 2” 1/2
 • Mirëmbajtje dhe pastrim tepër i thjeshtë pa pasur nevojë të çmontoni strukturën
 • Seksioni i sipërm i lëvizshëm siguron akses të plotë në ndarjen e shëllirë pa pasur nevojë të hiqni valvulën
 • Përfshihet rrëshira e shkëmbimit të kationeve. Vlera nominale 5500/150
 • Kapaciteti i rezervuarit të shëllirë: 78 l (150 l për cilindra 13" • Valvul elektronike 1" me bypass të integruar
 • Rigjenerimi në rrjedhën e sipërme
 • Furnizimi me energji elektrike: 230 VAC 50Hz
 • Presioni i funksionimit: 2 – 8 BAR (29 – 116 PSI)
 • Temperatura e funksionimit: 5° – 42°C (41F°–107F°)
 • Testi i plakjes: 100.000 cikle – 0-12 BAR
 • Ngjyrat standarde: dollap i bardhë/gri, rezervuar i zi
 • Menu Valve në italisht dhe 10 gjuhë
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!